Filtrat aktiv

Vitabiotics – Jointace Sport

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 500 Lekë
Availability: 100 In Stock

Jointace Sport  ofron kombinim unik të vitaminave, mineraleve dhe lëndëve ushqyese, ideale për ato që kanë një jetë aktive, në sport ose për moshat e thyera. Jointace Sport përmban përbërësit më të avancuar: Bromelain, enzimë e ekstraktuar nga ananasi, si dhe acid hialuronik natyral.

Vitabiotics – Immunace

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 000 Lekë
Availability: 100 In Stock

Immunace është një suplement ushqimor i specializuar për të ofruar një mbështetje të gjithanshme për një organizëm të shëndetshëm dhe vital si dhe për të ofruar nutrientë specifik për mbështetjen e funksioneve të sistemit imunitar. Formula e Immunace është zhviluar në bashkëpunim me ekspertë ndërkombëtarë në studimet nutricionale.

Vitabiotics – Omega-H3 Blue Label

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 000 Lekë
Availability: Out of stock

Formula e Omega-H3 Blue Label permban 34 bio-elemente perfshire vitamina, minerale dhe mikro-nutriente te avancuar si Co-Q10 dhe ektrakt likopeni. Pas shume kerkimesh shkencore, tabletat e avancuara Omega-H3 Blue Label perfshijne gjithashtu ekstrakt te Ginsengut Siberian, Ekstrakt Maca, bioflavonoide te qitros dhe fara lini, burim i acid alfa-linolenik.

Vitabiotics – Jointace Original

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 000 Lekë
Availability: 100 In Stock

Shëndeti i kartilagjeve (kërceve) dhe kockave është i rëndësishëm për një mirëqënie afatgjatë. Jointace Original është formuluar që të ofrojë një kombinim unik në mikromineraleve, vitaminave dhe nutrientëve, ideal për individët me një jetë aktive, për ato në moshë apo për ato që merren me aktivitet sportiv.

Vitabiotics – Perfectil

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 1 900 Lekë
Availability: 99 In Stock

Perfectil është formuluar nga ekspertë që të përmiresojë rutinën e përditshme të lëkurës dhe flokëve me një gamë prej 20 mikronutrientësh. Perfectil vepron duke shpërndarë ushqimin nëpërmjet qarkullimit të gjakut nëpër shtresat e lëkurës, folikulat e flokëve dhe në thonj.

Product added to compare.