Subcategories

  Filtrat aktiv

  Holland & Barrett Saw Palemtto 100 capsules

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 100 LekëÇmimi 1 890 Lekë -10%
  Availability: 99 In Stock

  Si është puna?

  Kapsulat Holland & Barrett Saw Palmetto nxirren nga një bimë si palma që prodhon manaferra. Zinku kontribuon në mirëmbajtjen e niveleve normale të testosteronit.

  Ndihmon për të mbajtur nivelet normale të testosteronit

  Të pasur me antioksidues

  I përshtatshëm për veganët

  Cilat janë dobitë e këtij suplementi?

  Frutat e Saw Palmettos pasurohen me acide yndyrore dhe fitosterolë. Për shekuj të panumërt, herbalistët dhe njerëzit e ndërgjegjshëm për shëndetin janë mbështetur në cilësitë e pastra e natyrore të bimëve. Zinku gjithashtu kontribuon në mbajtjen e niveleve normale të testosteronit.

  Product added to compare.