Filtrat aktiv

Vitabiotics – Jointace Sport

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 500 Lekë
Availability: 100 In Stock

Jointace Sport  ofron kombinim unik të vitaminave, mineraleve dhe lëndëve ushqyese, ideale për ato që kanë një jetë aktive, në sport ose për moshat e thyera. Jointace Sport përmban përbërësit më të avancuar: Bromelain, enzimë e ekstraktuar nga ananasi, si dhe acid hialuronik natyral.

Vitabiotics – Jointace Original

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 000 Lekë
Availability: 100 In Stock

Shëndeti i kartilagjeve (kërceve) dhe kockave është i rëndësishëm për një mirëqënie afatgjatë. Jointace Original është formuluar që të ofrojë një kombinim unik në mikromineraleve, vitaminave dhe nutrientëve, ideal për individët me një jetë aktive, për ato në moshë apo për ato që merren me aktivitet sportiv.

EVIOL Vitamin E 100mg

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 275 Lekë
Availability: 100 In Stock

EVIOL Vitamina E është një vitaminë antioksiduese, mbron membranat qelizore nga dëmtimi oksidativ. Përmirëson funksionin e sistemit imunitar, formimin e qelizave të shëndetshme të lëkurës dhe gjithashtu promovon një sistem të shëndetshëm riprodhues.

Product added to compare.