Filtrat aktiv

NUK – Termometër për bebe 2 në 1

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 4 500 LekëÇmimi 4 275 Lekë -5%
Shtoni në shportë
Availability: Out of stock

Termometri NUK 2 në 1 mat temperaturën e veshit dhe në tëmth me një sensor infrared që jep një rezultat të saktë në sekonda. Me një sondë shumë të vogël për veshët e imët, një dritë LED ndriçon ngjyrë të kuqe kur bebja ka temperaturë.

Nuk – Furçë dhe krehër për bebe dhe fëmijë

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 700 LekëÇmimi 665 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Për kujdesin e përditshëm të flokëve të bebeve dhe fëmijëve të vegjël. Furça e butë me fije 100% natyrale. Krehëri ka një formë të harkuar për të mbrojtur skalpin. Përveç krehjes së flokëve furça dhe krehëri ofron një eksperiencë relaksuese për fëmijën tuaj duke e ruajtur skalpin nga gërvishtjet.

Nuk – Pompë gjiri sensitive Jolie

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 5 000 LekëÇmimi 4 750 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Pompa e gjirit manuale Nuk Jolie është e dizenjuar për ta bërë këtë proces më të lehtë. Me një lëvizje ekstraktuese perfekte dhe me një formë ergonomika lejon kryerjen e procesit me vetëm një dorë. Jolie gjithashtu ka një teksturë të butë silikoni e cila përputhet me formën e gjoksit të nënave duke ofruar në të njejtën kohë një masazhim të lehtë që nxit rrjedhjen e qumështit.

Nuk – Pompë gjiri e thjeshtë

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 000 LekëÇmimi 1 900 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

NUK ka zhvilluar pompën manuale të gjirit NUK Soft & Easy. Mundëson pompim të qetë dhe është ideale për përdorim të shpeshtë. Jastëku i silikonit i butë shtesë, siguron një përshtatje optimale dhe një ndjenjë masazhuese të këndshme në gjoks. 

Avent - 4-in-1 healthy baby food maker

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 30 000 LekëÇmimi 28 500 Lekë -5%
Availability: Out of stock

Përgatitësi i ushqimit 4 në 1 është një robot për ushqimin e fëmijës që ndihmon në përgatitjen me lehtësi të ushqimeve të shëndetshme të bëra në shtëpi, specifike për kërkesat e fëmijës tuaj. Është komod dhe praktik, mund të gatuajë me avull, të përziejë, të shkrijë dhe të ngrohë në një enë të vetme, për të përgatitur vakte të ushqyeshme pa lodhje

Avent - Milk Powder Dispenser

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 030 LekëÇmimi 979 Lekë -5%
Availability: 98 In Stock

Ushqimi i qumështit të fëmijës suaj duhet të jetë gjithmonë i përgatitur rishtas në mënyrë që të mos prishet. Kjo bombol me vrimë nxjerrëse e vogël dhe e dobishme e qumështit është e përkryer për para-ndarjen e qumështit / pluhurit të drithërave në një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe veçanërisht higjienike. Dhomat e ndara janë mjaft të gjera për t'u mbushur me tre sasi të para-matura.

Product added to compare.