Filtrat aktiv

LRP - LIPIKAE BAUME AP+ 200ml

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 560 LekëÇmimi 2 304 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Lipikar Baume AP + qetëson menjëherë lëkurën atopike të prirur për ekzemë dhe lëkurën ekstra të thatë. E aplikuar çdo ditë, ajo hap shpërthimet e thatësisë së fortë. E nevojshme të ri-ekuilibrohet mikrobioma e saj, popullata e mikro-organizmave që gjenden në sipërfaqen e lëkurës.

Avene – Xeracalm A.D Vaj larës për lëkura atopike

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 600 LekëÇmimi 2 340 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Avène XeraCalm AD Vaj pastrues për rimbushjen e lipideve i pasuruar me Ujin Termik të Pranverës pastron butësisht lëkurat shumë të thata falë bazës së tij të butë pastruese pa sapun dhe me pH neutral. Formuluar duke përdorur një minimum përbërësish, mbron nga efektet e tharjes së ujit.

Avene – Xeracalm A.D Krem për lëkura atopike

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 200 LekëÇmimi 2 880 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

XeraCalm AD, formuluar sipas Charte Cosmétique Stérile : pa parfum, pa paraben, është zhvilluar me përbërës të përzgjedhur, të pastër dhe efikasë. Kompleksi l-modulia, përbërës bioteknologjik inovator i substancave aktive të nxjerra nga një mikroflorë e pranishme në Ujë Termal Avène. 

Mustela - Krem ushqyes cold cream

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 400 LekëÇmimi 1 260 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

 I formuluar në mënyrë specifike për përdorim që nga lindja kremi ushqyes për lëkura të thata me Cold Cream është përkujdesja ideale e përditshme e lëkurës së fytyrë. Lëkurat shumë të thata qetësohen dhe ushqehen menjëherë dhe për një kohë të gjatë falë kompleksit ushqyes mbrojtës (Cold Cream + Ceramide) dhe gjalpit Karite.

Product added to compare.