Filtrat aktiv

Holle – Pure me mollë dhe boronicë (4m+)

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 300 LekëÇmimi 285 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Përgatitja bëhet në mënyrë të tillë, që mos humbasë aroma e frutave dhe të mos u shtohet sheqer shtesë. Si fillim nisen puretë që kanë një frut, më pas kalohet te kombinimet e frutave të ndryshme. Për një shije unike u mendua të kombinohej molla me boronicën. Pa gluten, pa laktozë, pa vezë, pa ëmbëlsues. Pa kripë, pa proteina të qumështit, pa maja.

Product added to compare.