Subcategories

  Filtrat aktiv

  NUK – Set për pastrimin e dhëmbëve të bebeve...

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 950 LekëÇmimi 855 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Seti NUK Oral Care është ideal për këtë: përmban një pastë enkas për bebet dhe një furçë dhëmbësh që vendoset në gisht. Ju më pas fërkoni furçën e butë që të pastroni dhëmbët ose të ndihmoni në qetësimin e diskomfortit nga dalja e dhëmbëve. Pasta është e studiuar enkas për përkujdesjen dhe pastrimin e dhëmbëve të parë të bebes suaj

  NUK Bottle Brush Twist

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 750 LekëÇmimi 675 Lekë -10%
  Availability: 99 In Stock

  NUK Bottle Brush Twist u krijua posaçërisht për të pastruar shishet dhe biberonat e fëmijëve shpejt, tërësisht dhe butësisht në mënyrë që ato të jenë gati për përdorim në vaktin tjetër të foshnjës. Koka e furçës fleksibël bën të mundur një pastrim të plotë të shishes. Çdo mbetje e vështirë për të arritur hiqet gjithashtu pa problem. Fijet e najlonit pastrojnë plotësisht, pa dëmtuar materialin e shishes.

  Product added to compare.