Filtrat aktiv

Solgar – Vitaminë D3 e lëngshme 125mcg (5,000 IU)

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 1 700 Lekë
Availability: 100 In Stock

Vitamina D mundëson një përthithje të mirë të kalciumit. Ajo ndihmon në mbajtjen e kockave dhe dhëmbëve të shëndetshëm. Gjithashtu mundëson një sistem imunitar të mirë. Vitamina D3 në këtë formulim ofrohet me një shije të këndshme portokalli në formë të lëngshme që të mund ta merrni çdo ditë.

Vitabiotics – Jointace Rose Hip

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 500 Lekë
Availability: 100 In Stock

Shëndeti i kockave dhe i kërceve janë të rëndësishme për mirëqenien afatgjatë. Jointace Rose Hip & MSM është zhvilluar nga ekspertët e Vitabiotics dhe ofron një kombinim unik të mineraleve, vitaminave dhe nutrientëve, ideale për ato që kanë një jetë aktive, që merren me sport ose janë në moshë të thyer.

Vitabiotics – Jointace Sport

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 500 Lekë
Availability: 100 In Stock

Jointace Sport  ofron kombinim unik të vitaminave, mineraleve dhe lëndëve ushqyese, ideale për ato që kanë një jetë aktive, në sport ose për moshat e thyera. Jointace Sport përmban përbërësit më të avancuar: Bromelain, enzimë e ekstraktuar nga ananasi, si dhe acid hialuronik natyral.

Vitabiotics – Ultra Vitamin D 1000 IU

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 1 500 Lekë
Availability: 100 In Stock

Ultra Vitamin D siguron një sasi optimale të vitaminës D që luan një rol të rëndësishëm në organizëm dhe në aspekte të tjera të shëndetit. Ajo nuk luan rol vetëm në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve por është e njohur gjithashtu për rolin mbështetës në funksionimin normal të sistemit imunitar, ndarjen normale të qelizave dhe funksionin normal të muskujve.

Vitabiotics – Ultra Vitamin D 2000 IU

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 500 Lekë
Availability: 100 In Stock

Ultra Vitamin D siguron një sasi optimale të vitaminës D që luan një rol të rëndësishëm në organizëm dhe në aspekte të tjera të shëndetit. Ajo nuk luan rol vetëm në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve por është e njohur gjithashtu për rolin mbështetës në funksionimin normal të sistemit imunitar, ndarjen normale të qelizave dhe funksionin normal të muskujve.

Vitabiotics – Jointace Original

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 000 Lekë
Availability: 100 In Stock

Shëndeti i kartilagjeve (kërceve) dhe kockave është i rëndësishëm për një mirëqënie afatgjatë. Jointace Original është formuluar që të ofrojë një kombinim unik në mikromineraleve, vitaminave dhe nutrientëve, ideal për individët me një jetë aktive, për ato në moshë apo për ato që merren me aktivitet sportiv.

ESI- NoDol

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 1 400 Lekë
Availability: 100 In Stock

Kapsulat Nodol janë një shtesë ushqyese që përmbajnë glukozaminë dhe sulfat kondroitin, MSM (metil-sulfonil-metan) dhe mangan bazuar në ekstrakte të standardizuara të perimeve.

Produkti mund të rekomandohet për dhimbje të kyçeve, plagë kërcore, dhimbje dhe ngurtësim të shkaktuar nga artrozat.

Product added to compare.