Subcategories

  Filtrat aktiv

  LRP - TOLERIANE DERMO CLEANSER

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 670 LekëÇmimi 2 403 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Pastruesi qetësues dhe hidratues Toleriane Dermo-Cleanser ndjek një statut të rreptë të formulimit për të minimizuar rrezikun e intolerancës dhe është i sigurt për përdorim në lëkurë të ndjeshme ose reaktive. Kjo larje ultra-e butë, pa shkumë e fytyrës do të pastrojë, heq përbërjen e papërshkueshme nga uji, do të njomë dhe qetësojë lëkurën.

  LRP - EFFACLAR GEL

  0 1 2 3 4 1 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 150 LekëÇmimi 1 935 Lekë -10%
  Availability: 99 In Stock

  Rutina plotësuese e pastrimit për lëkurën me akne. EFFACLAR Gel pastron butësisht lëkurën me vaj pa efekte tharëse falë agjentëve pastrues të butë të zgjedhur në mënyrë rigoroze për të siguruar tolerancë të mirë. Heq papastërtitë dhe sebumin e tepërt, duke e lënë lëkurën të pastër dhe të freskët.

  Lierac - Locion tonik

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 500 LekëÇmimi 2 250 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Tonik i dyfishtë, kompleton pastrimin e dyfishtë dhe zvogëlon shfaqjen e poreve. Një strukturë aktive xheli që shndërrohet në ujë për efikasitet të dyfishtë. Një aromë e freskët dhe femërore që shoqëron notat e jasemines, lules së Lotusit dhe gardenisë së bardhë.

  Lierac - Qumesht Pastrues

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 500 LekëÇmimi 2 250 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Lierac qumësht pastrues i dyfishtë është një produkt 2 në 1 që heq makijazhin nga fytyra dhe sytë dhe pastron duke zbutur lëkurën.

  Kjo formulë përmban disa përbërës aktivë: Një pastrues me mikro-magnet Një mikro-eksfoliues enzimatik Acid hialuronik me veprim anti-rrudhë.

  Avene – Pastrues dhe demakijues për zonën rreth...

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 1 800 LekëÇmimi 1 620 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Formë galenike fluide, burim qetësimi për lëkurën e brishtë të zonës rreth syve që fal një ndjesi të këndshme pastërtie. Duke qenë se është izotonik me lotët, rekomandohet për të gjitha ato që kanë sy shumë të ndjeshëm dhe që përdorin lente kontakti, Pa parfum, pa paraben.

  Product added to compare.