Filtrat aktiv

Solgar – Biotin 300mcg

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 000 LekëÇmimi 1 800 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Biotina apo vitamina H (e njohur gjithashtu si vitamina B7) është pjesë shumë e rëndësishme të kompleksit të vitaminave B që kontribuon në mirëmbajtjen e flokëve, lëkurës dhe mukozave, funksionimin normal të sistemit nervor dhe funksionimin normal psikologjik.

Solgar – Vitaminë D3 e lëngshme 125mcg (5,000 IU)

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 700 LekëÇmimi 1 530 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Vitamina D mundëson një përthithje të mirë të kalciumit. Ajo ndihmon në mbajtjen e kockave dhe dhëmbëve të shëndetshëm. Gjithashtu mundëson një sistem imunitar të mirë. Vitamina D3 në këtë formulim ofrohet me një shije të këndshme portokalli në formë të lëngshme që të mund ta merrni çdo ditë.

Solgar – Methylcobalamin, vitaminë B12 (1000mcg)

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 100 LekëÇmimi 1 890 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Metilkobalamin (apo ndryshe Vitamina B12) vjen nga Solgar në një formulim që përthithet menjëherë dhe me efektivitet nga organizmi. Tabletat sublinguale përmbajnë 1000 μg Vitaminë B e cila luan role të ndryshme në organizëm si reduktimi i lodhjes, çlirimi i energjisë nga ushqimet dhe mbështetja e vitalitetit tuaj.

Vitabiotics – Jointace Rose Hip

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 500 LekëÇmimi 2 250 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Shëndeti i kockave dhe i kërceve janë të rëndësishme për mirëqenien afatgjatë. Jointace Rose Hip & MSM është zhvilluar nga ekspertët e Vitabiotics dhe ofron një kombinim unik të mineraleve, vitaminave dhe nutrientëve, ideale për ato që kanë një jetë aktive, që merren me sport ose janë në moshë të thyer.

Vitabiotics – Pregnacare Conception

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 4 000 LekëÇmimi 3 600 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Formula e Pregnacare Conception është zhvilluar dhe konceptuar në bazë të shumë studimeve në mbarë botën që tregojnë se nutrientë specifikë mund të luajnë një rol mjaft të rëndësishëm në ndërtimin e rezervave me nutrientë,  gati për shtatëzani apo për të ndihmuar në një shëndet sa më të mirë të sistemit riprodhues.

Product added to compare.