Subcategories

  Filtrat aktiv

  Gaviscon-L Peppermint - 500 ml

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi 1 086 Lekë
  Availability: 98 In Stock

  Gaviscon është një ilaç i lëngshëm me shije mente që përmban kripëra natriumi. Përdoret në trajtimin e simptomave të shkaktuara nga aciditeti i lartë në stomak dhe zbaticë. Ai neutralizon aciditetin, formon një shtresë mbrojtëse në stomak dhe siguron dhimbje dhe lehtësim të urthit.

  Product added to compare.