Pelena ekologjike, Pingo, Bambo, Pampers, Trudi, Chicco

Pelena

Pelena ekologjike për fëmijë

Filtrat aktiv

LRP - Serozinc

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 840 LekëÇmimi 1 656 Lekë -10%
Availability: 10 In Stock

La Roche-Posay Serozinc është një tonik me Zink që vepron në qetësimin dhe pastrimin e lëkurave të yndyrshme dhe të ndjeshme. Kujdeset për lëkurën e bebes (pas dushit, në lëkurë të thatë). 

Trudi – Pelena

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 820 LekëÇmimi 779 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Produkt me material anësor të butë dhe elastik. Përshtaten në mënyrë natyrale duke u rimodeluar sipas barkut të fëmijës. 

Trudi – Pelena, Madhësitë dhe sasitë përkatëse:

2. Mini (3-6kg) – 21 copë

3. Midi (4-9kg) – 20 copë

4. Maxi (7-18kg) – 18 copë

5. Junior (11-25kg) – 16 copë

6. Extra-Large (15-30kg) – 14 copë

BAMBO NATURE PELENA 1-6

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 950 LekëÇmimi 903 Lekë -5%
Availability: 98 In Stock

Të testuara dermatologjikisht dhe të certifikuar nga instituti rigoroz nordik, EcoLabel. Bambo nature ka një sistem unik përthithës duke e lënë lëkurën e bebit tuaj të thatë gjatë gjithë kohës.

1. E përshtatshme për 2-4kg

2. E përshtatshme për 3-6kg

3. E përshtatshme për 5-9kg

4. E përshtatshme për 7-18kg

5. E përshtatshme për 12-22kg

6. E përshtatshme për 16-30kg

Pingo - Pelena ekologjike 1- 6

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 800 LekëÇmimi 760 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Pelena për fëmijë me cilësi të lartë dhe ultra të hollë, të cilat natyrshëm janë të buta në prekje dhe marrin frymë për një rehati shtesë. Përshtaten sipas masës, lejojnë fleksibilitet maksimal dhe liri në lëvizje.

1. Newborn – E përshtatshme për 2-5kg

2. Mini – E përshtatshme për 3-6kg

3. Midi – E përshtatshme për 4-9kg

4. Maxi – E përshtatshme për 7-18kg

5. Junior – E përshtatshme për 11-25kg

6. XL – E përshtatshme për 15-30kg

Fissan - Krem per Bebe me Aloe Vera

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 750 LekëÇmimi 713 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Kremi bimor lehtësues i menjëhershëm ofron kujdes intensiv dhe ndihmon në mbrojtjen kundër shkaqeve që shkaktojnë acarim në zonën e ndjeshme të pelenës. Mbron nga rrudhat, ushqen dhe qetëson lëkurën. Përmban kamomil, zink panteol Aloe Vera dhe calendula.

FISSAN - Krem Mbrojtes Per Bebet

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 750 LekëÇmimi 713 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Kremi për mbrojtjen e lëkurës me zink dhe vitaminë E + F është krijuar posaçërisht për të qetësuar acarimin dhe skuqjen e lëkurës dhe është veçanërisht i përshtatshëm për trajtimin e skuqjes së pelenave. Formula unike krijon një pengesë efektive të hollë mbrojtëse që parandalon acarimin dhe çarjet nga formimi në zona të ndjeshme intime.

Fissan Puder Bebi

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 500 LekëÇmimi 475 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Ideale për të mbrojtur foshnjat në zona veçanërisht të ndjeshme.

Pudra tradicional Fissan në formë pluhuri mbron në mënyrë efektive lëkurën nga acarimet.

Thelbësore për kujdesin e përditshëm të çdo lëkure të ndjeshme.

Product added to compare.