Filtrat aktiv

VICHY - LIPOSTRETCH - KUNDER CELULITIT 200ml

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 670 LekëÇmimi 2 403 Lekë -10%
Availability: 99 In Stock

Kremi i lehtë është i përshtatshëm për kujdes të rregullt, figura mbështetëse për të gjithë trupin. Siguron lagështirë afatgjatë dhe kështu siguron lëkurë të bukur, të kujdesur mirë për trupin. Siguron më shumë qëndrueshmëri dhe dendësi për rënien e kontureve të lëkurës.

Lierac - Body-Slim Cryoactive Concentrate

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 5 720 LekëÇmimi 5 148 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Cilësia e xhelit rozë me efektin e menjëhershëm të ftohtë kontribuon në mënyrë aktive në efikasitetin e dobësimit. Gllënjkë acidi hialuronik, ajo ofron një efekt zbutës joshës hidratues, ndërsa aroma e saj me lule e irisit, trëndafilit dhe jaseminit i mrekullon shqisat.

RILASTIL HYDRAFUSION

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 800 LekëÇmimi 720 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Rilastil Hydrafusion Gel Cream është trajtimi i ri dermatologjik nga Rilastil, me një strukturë të freskët, ultra të lehtë, të zhytur në çast, e formuluar për të lagur plotësisht lëkurën dhe për të kontrastuar papërsosmëritë e celulitit.

  • Me kompleksin e holluar të perimeve dhe ADN-në e natriumit
  • Perdoret per ndikimet e celulitit
Product added to compare.