Filtrat aktiv

Vitabiotics – Pregnacare Plus Omega-3

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 800 Lekë
Availability: 100 In Stock

Pregnacare Plus ofron një paketim të dyfishtë ku përfshihen vitaminat esenciale për shtatzani ku përfshihen dozat e rekomanduara të acidit folik 400mcg dhe 10mcg vitaminë D plus kaspulat me Omega-3 që ofrojnë një burim të pasur të DHA i cili kontribuon në zhvillimin normal të trurit dhe syve tek fetusi.

Nuk – Pompë gjiri sensitive Jolie

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 5 000 LekëÇmimi 4 750 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Pompa e gjirit manuale Nuk Jolie është e dizenjuar për ta bërë këtë proces më të lehtë. Me një lëvizje ekstraktuese perfekte dhe me një formë ergonomika lejon kryerjen e procesit me vetëm një dorë. Jolie gjithashtu ka një teksturë të butë silikoni e cila përputhet me formën e gjoksit të nënave duke ofruar në të njejtën kohë një masazhim të lehtë që nxit rrjedhjen e qumështit.

Nuk – Pompë gjiri e thjeshtë

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 000 LekëÇmimi 1 900 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

NUK ka zhvilluar pompën manuale të gjirit NUK Soft & Easy. Mundëson pompim të qetë dhe është ideale për përdorim të shpeshtë. Jastëku i silikonit i butë shtesë, siguron një përshtatje optimale dhe një ndjenjë masazhuese të këndshme në gjoks. 

Vitabiotics – Pregnacare Conception

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 4 000 Lekë
Availability: 100 In Stock

Formula e Pregnacare Conception është zhvilluar dhe konceptuar në bazë të shumë studimeve në mbarë botën që tregojnë se nutrientë specifikë mund të luajnë një rol mjaft të rëndësishëm në ndërtimin e rezervave me nutrientë,  gati për shtatëzani apo për të ndihmuar në një shëndet sa më të mirë të sistemit riprodhues.

Product added to compare.