Subcategories

  Filtrat aktiv

  NUK – Set për pastrimin e dhëmbëve të bebeve...

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 950 LekëÇmimi 855 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Seti NUK Oral Care është ideal për këtë: përmban një pastë enkas për bebet dhe një furçë dhëmbësh që vendoset në gisht. Ju më pas fërkoni furçën e butë që të pastroni dhëmbët ose të ndihmoni në qetësimin e diskomfortit nga dalja e dhëmbëve. Pasta është e studiuar enkas për përkujdesjen dhe pastrimin e dhëmbëve të parë të bebes suaj

  Nuk – Pompë gjiri e thjeshtë

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 000 LekëÇmimi 1 800 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  NUK ka zhvilluar pompën manuale të gjirit NUK Soft & Easy. Mundëson pompim të qetë dhe është ideale për përdorim të shpeshtë. Jastëku i silikonit i butë shtesë, siguron një përshtatje optimale dhe një ndjenjë masazhuese të këndshme në gjoks. 

  Nuk – Pompë gjiri sensitive Jolie

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 5 000 LekëÇmimi 4 500 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Pompa e gjirit manuale Nuk Jolie është e dizenjuar për ta bërë këtë proces më të lehtë. Me një lëvizje ekstraktuese perfekte dhe me një formë ergonomika lejon kryerjen e procesit me vetëm një dorë. Jolie gjithashtu ka një teksturë të butë silikoni e cila përputhet me formën e gjoksit të nënave duke ofruar në të njejtën kohë një masazhim të lehtë që nxit rrjedhjen e qumështit.

  Product added to compare.