Filtrat aktiv

VICHY - BB KREM SPF 50+

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 900 LekëÇmimi 2 610 Lekë -10%
Availability: 10 In Stock

Mbrojtje e lartë nga dielli e pasuruar me PhE-Resorcinol për të zvogëluar dhe parandaluar shfaqjen e njollave. BB, formula e saj e lyer ndihmon për të unifikuar fytyrën dhe mund të shërbejë si një bazë përbërjeje. Struktura e saj e thatë dhe e butë thithet shpejt dhe përfundimi është mat dhe natyral.

LRP - Effaclar duo+ uniffiant medium

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 960 LekëÇmimi 2 664 Lekë -10%
Availability: 10 In Stock

 Ky krem me ngjyrë pastron poret, korrigjon imperfeksionet duke matifikuar dhe unifikuar lëkurën. Ajo zbeh imperfeksionet dhe shenjat e kuqe duke përmiresuar menjëherë pamjen e lëkurës. Pas disa ditëve përdorim, imperfeksionet reduktohen dhe pas disa javëve, poret pastrohen, tekstura e lëkurës përmirësohet, shkëlqimi është i kontrolluar.

Noreva - Exfoliac Crema Bb Color

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 200 LekëÇmimi 1 980 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Exfoliac Crema Bb Color favorizon eleminimin e papastërtive, kufizon përhapjen bakteriale dhe rregullon sekretimin dhjamor, të pasuruar me pigmente natyrale dhe mikro-sfungjer, matifikon lëkurën ndërsa thith sebumin e tepërt dhe siguron hidratimin e nevojshëm ditor.

Product added to compare.