Subcategories

  Filtrat aktiv

  FISSAN - Krem Mbrojtes Per Bebet

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 750 LekëÇmimi 675 Lekë -10%
  Availability: 98 In Stock

  Kremi për mbrojtjen e lëkurës me zink dhe vitaminë E + F është krijuar posaçërisht për të qetësuar acarimin dhe skuqjen e lëkurës dhe është veçanërisht i përshtatshëm për trajtimin e skuqjes së pelenave. Formula unike krijon një pengesë efektive të hollë mbrojtëse që parandalon acarimin dhe çarjet nga formimi në zona të ndjeshme intime.

  Fissan Puder Bebi

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 500 LekëÇmimi 450 Lekë -10%
  Availability: 97 In Stock

  I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

  Ideale për të mbrojtur foshnjat në zona veçanërisht të ndjeshme.

  Pudra tradicional Fissan në formë pluhuri mbron në mënyrë efektive lëkurën nga acarimet.

  Thelbësore për kujdesin e përditshëm të çdo lëkure të ndjeshme.

  Sudocream - Antiseptic Healing Cream

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 500 LekëÇmimi 450 Lekë -10%
  Availability: 99 In Stock

  Sudocrem krem antispetik riparues i lëkurës ka qenë aleati më i mirë dhe efektiv i mamave për rreth 85 vjet dhe është fantastik për të zbutur lëkurën e lënduar dhe trajtimin e skuqjeve nga pampersi. Sudocrem krem antispetik shërues mund të përdoret nga e gjithe familja për të gjithë dëmtimet e vogla të lëkurës dhe mund të ndihmojë shumë në trajtimin e të pasmeve të bebit tuaj!

  CHICCO - Paste Qetesuese

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 700 LekëÇmimi 630 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Formuluar për të mbrojtur lëkurën e porsalindur dhe për të parandaluar acarimin dhe skuqjen e pelenave, pasta qetësuese përmban oksid zinku (10%) i cili krijon një pengesë mbrojtëse për frymëmarrje dhe panthenol që ndihmon në rigjenerimin e barrierës së lëkurës.

  Avène Cicalfate+ Spray Asséchant Réparateur

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 1 800 LekëÇmimi 1 620 Lekë -10%
  Availability: 1 In Stock

  Cicalfate+ Absorbing Repair Spray indikohet specifikisht në irritimet sipërfaqësore të lëkurës të prirura për macerim (skuqjet në zonën e pelenave, zonat e lagura, palosjet e lëkurës, irritimet) tek të rriturit, fëmijët dhe bebet. Mund të aplikohet në fytyrë, trup dhe në zonën e pelenave.

  Product added to compare.