Subcategories

  Filtrat aktiv

  Vitabiotics – Jointace Rose Hip

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 500 LekëÇmimi 2 250 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Shëndeti i kockave dhe i kërceve janë të rëndësishme për mirëqenien afatgjatë. Jointace Rose Hip & MSM është zhvilluar nga ekspertët e Vitabiotics dhe ofron një kombinim unik të mineraleve, vitaminave dhe nutrientëve, ideale për ato që kanë një jetë aktive, që merren me sport ose janë në moshë të thyer.

  Vitabiotics – Menopace Max

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 5 200 LekëÇmimi 4 680 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Menopace Max është suplementi më gjithëpërfshirës i gamës Menopace për mbështetje maksimale, e formuluar për tu marrë gjatë dhe pas menopauzës. Kjo formulë përfshin të gjithë përfitimet e Menopace Original me kalcium të shtuar, isoflavone të sojës, plus çaj jeshil dhe ekstrakt Tërfili të Kuq.

  Vitabiotics – Menopace Night

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 800 LekëÇmimi 2 520 Lekë -10%
  Shtoni në shportë
  Availability: Out of stock

  Menopace Night është formulë unike kombinon benefitet e Menopace Original me mbështetjen shtesë të ekstrakteve të Kamomilit dhe Sumullbarit, 5-HTP plus isoflavone të Sojës nga ekstrakti i Sojës. Kjo formulë speciale është dizenjuar për tu marrë në darkë në vend të formulës së rregullt Menopace.

  Pharmamed HERBILEX

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 1 125 LekëÇmimi 1 013 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Pikat Herbfit Herbilex ndihmojnë në dhimbjen e stomakut dhe zorrëve me gaz, nervozizëm, shqetësim dhe tension, simptoma para menstruale dhe menstruale dhe simptoma të menopauzës. Për përdorim të jashtëm, këto pika mund të përdoren për të lehtësuar dhimbjet e kokës, tensionin e muskujve dhe për dhimbjen e dhëmbit dhe për të trajtuar pickimet e insekteve.

  FORTICOLINN

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 194 LekëÇmimi 1 975 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  FORTICOLINN përmban peptide specifike bioaktive të kolagjenit dhe laktat kalciumi, të optimizuar për trajtimin e osteopenisë dhe osteoporozës. Peptidet rrjedhin nga një proces specifik, shumë i kontrolluar i hidrolizës së kolagjenit tip I.

  Product added to compare.