Subcategories

  Filtrat aktiv

  Vitabiotics – Wellbaby Vit D Drops

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 1 500 LekëÇmimi 1 350 Lekë -10%
  Availability: 98 In Stock

  Wellbaby Vit D Drops është prodhuar me kujdes nga ekspertet e Vitabiotics dhe ofron një nivel ekzakt të vitaminës D për foshnjat dhe fëmijët, e rekomanduar nga Departamenti i Shëndetit në Mbretërinë e Bashkuar, në një bazë natyrale vaji ulliri. I përshtatshëm për foshnja nga lindja deri në 4 vjeç.

  Vitabiotics – Wellkid Omega-3 i përtypshëm

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 190 LekëÇmimi 1 971 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Fëmijët mund të jenë selektivë për sa i përket pëlqimeve të tyre prandaj është e rëndësishme ti jepni një suplement që është i shijshëm, pa shije peshku dhe që ato do ta marrin me kënaqësi. Wellkid Omega-3 i përtypshëm janë kapsula të buta të cilësisë së lartë që ofron vaj peshku Omega-3 pa sheqer të shtuar dhe me një shije natyrale portokalli qe fëmijët do ta dashurojnë.

  MAMMABEN 15 Bustina

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 000 LekëÇmimi 1 800 Lekë -10%
  Availability: 99 In Stock

  Mammaben është një shtesë ushqimore e pasur me vitamina, e dobishme për mirëqenien e grave, veçanërisht gjatë shtatzënisë. Promovon mirëqenien e barkut. Suplemente ushqimore e bazuar në inositol dhe vitamina C, B6, B12 dhe D. 

  Vitamina C e përtypshme për fëmijët * 30 tableta

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 1 050 LekëÇmimi 945 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Tableta të përtypshme me vitaminë C për fëmijët me shije portokalli të madhe

  Power Health Vita – C fëmijët përmbajnë sasinë e duhur të vitaminës C për të përmbushur kërkesat e përditshme të fëmijëve. Vjen në një formë të përtypshme dhe shumë të shijshme! Vitamina C është vitamina më popullore si ajo:

  • Kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar*.
  • Rrit thithjen e hekurit*.
  • Kontribuon në metabolizmin normal të energjisë-dhënëse*.
  • Kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor*.
  • Kontribuon në funksionin normal psikologjik *
  • Kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ*.
  • Kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionin normal të enëve të gjakut kockat, cartilage, çamçakëz, lëkurë, dhëmbët*.
  Product added to compare.