Subcategories

  Filtrat aktiv

  Vitabiotics Pregnacare Krem Per Strijat

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 1 800 LekëÇmimi 1 620 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Locion Pregnacare është një locion hidratues me gjalpë shea, gjalpë kakao, vitaminë E, D-panthenol dhe ekstrakte bimore që ushqen dhe mbron lëkurën e gruas gjatë dhe pas shtatzënisë. Locion Pregnacare mund të përdoret në bark, rreth gjoksit dhe përgjithësisht në zonat ku ekziston një rrezik i lartë i strijave. Eshtë i përshtatshëm për të dy periudhat e saj shtatzënia, si dhe pas lindjes për të ruajtur elasticitetin e lëkurës.

  Mustela - Krem Per Strijat

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 3 500 LekëÇmimi 3 150 Lekë -10%
  Availability: 99 In Stock

  Formuluar posaçërisht për gratë shtatzëna dhe nënat e reja, Mustela Stretch Mark Prevention Cream ndihmon në parandalimin e strijave falë kombinimit të saj inovativ të përbërësve aktivë natyralë. Lehtëson ndjenjën e tensionit në lëkurë falë përbërësit aktiv të patentuar Avocado Peptides, mbështet forcimin e elasticitetit të lëkurës dhe ndihmon në zbutjen dhe relaksimin e lëkurës.

  Product added to compare.