Te tjera

Ne kete kategori do te gejni te gjithe produket qe ju ndihmojne me zemren dhe qarkullimin e gjakut, duhanpirja, qetesia dhe gjumi, mireqenia seksuale e femres dhe e mashkullit, kujdesi ndaj syve dhe vesheve, kujdesi per gojen.  

Filtrat aktiv

Availability: 97 In Stock

SALOSPIR 

Acetylsalicylic Acid

Trajton dhimbjen e lehtë deri në mesatare, rastet me temperaturë dhe sëmundjet inflamatore (sëmundje reumaztimale). 

Për dhimbje të lehtë deri të moderuar, të tilla si dhimbje koke, nevralgji, mialgji, artralgji dhe përgjithësisht dhimbje me origjinë jo-zorrë. Reduktimi i rreziqeve që rezultojnë nga përsëritja e goditjes trombotike ishemike tek meshkujt. 

Mbron nga tromboza kardiake dhe cerebrale.

Availability: 99 In Stock

Aciclovir 5% është një krem ​​që përdoret për infeksione të lëkurës nga Herpes Simplex. Ai është i indikuar pwr përdorim tek të rriturit. Herpesi është një infeksion viral i lëkurës që mund të shfaqet rreth buzëve ose zonave gjenitale. Acikloviri nuk i parandalon por ndihmon në trajtimin dhe qetësimin e tyre.

Availability: 100 In Stock

Dermoxen florexil përdoret për higjienën dhe mbrojtjen e vaginës dhe membranën e mukozës. Rivendos balancën e pH të vaginës dhe ka veprim antibakterial dhe antimykotik. Lehtëson simptomat e djegies, skuqjes, kruarjes dhe aromat e pakëndshme. Dushi vaginal Dermoxen është i domosdoshëm për eliminimin e gjakut residual pas periodave, për higjienën pas marrëdhënieve seksuale dhe në rastet e rredhjes së tepërt vaginale. 

Availability: 99 In Stock

Selerbe Fitointimo përmban ovula vaginale me Candi Resolve një përzierje bimore me bazë Polisakaridesh (nga Aloe Vera), Vajra esencialë (nga Sherebela dhe Vaji i pemës së çajit) dhe esktrakte të farës së Grejpfrutit. Përdoret për trajtimin e sëmundjeve bakteriale dhe mykotike të mukozës vaginale. Lehtëson nga djegia, kruarjet dhe skuqjet.

Dakovis

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 0 Lekë
Shtoni në shportë
Availability: Out of stock

Ekstrakti i Kamomilës, Euphrasia Officinalis

Syri DACRIOVIS bie, për sy të irrituar.

Është një zgjidhje oftalmike me ekstrakte natyrale të lëngshme:

Matricaria Chamomilla, Euphrasia Officinalis,

Lenitive sterile, lubrifikuese, hidratuese dhe freskuese.

Dacriovis tregohet për sytë e irrituar, veçanërisht për sytë e ndjeshëm (në inflamim, alergji.)

Product added to compare.