Filtrat aktiv

Bambo Nature Bath Oil 145ml

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 290 LekëÇmimi 1 161 Lekë -10%
Availability: 98 In Stock

Vaji i trupit, Bambo Nature, është hidratues shumë i mire për lëkurën duke e mbajtur atë të butë.

Përmban përbërës organik natyral dhe të çertifikuar për një cilësi të lartë. Është i testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban parfum dhe ngjyrues. Është produkt vegan, pra nuk përmban përbërës me origjinë shtazore, vetëm përbërës natyral dhe organik me prejardhje bimore.

Mustela - Gel Lavant Doux Shampo 500ml

0 1 2 3 4 1 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 000 LekëÇmimi 1 800 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Kjo shampo pastron me efikasitet duke respektuar lëkurën, skalpin dhe flokët delikatë të të sapolindurit, bebes dhe fëmijës. Qetëson dhe kompenson efektet tharëse të banjës. Nuk shkakton djegie të syve. Lë një aromë unike mbi lëkurë dhe flokë. Praktik, flakoni-pompë hedh dozën e duhur për çdo përdor

Bambo Nature Soothing Cream 100ml

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 890 LekëÇmimi 801 Lekë -10%
Availability: 99 In Stock

Kremi ushqyes Bambo Nature ndihmon në mbrojtjen e lëkurës së fëmijës tuaj nga i ftohti. I përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë dhe të ndjeshme. Kremi ka një përmbajtje të lartë vajrash yndyrore (38% lipide) dhe krijon një barrierë mbrojtëse në lëkurë për ta mbajtur atë të butë dhe të qetë. Është i testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban parfum dhe ngjyrues.

PINGO LETRA TE LAGURA

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 350 LekëÇmimi 315 Lekë -10%
Shtoni në shportë
Availability: Out of stock

Letrat e lagura PINGO, janë bërë nga materiale të pa përpunuara (natyrale). Letra me cilësi të lartë, të cilat përveç pjesës së pelenës, mund të përdoren edhe në fytyrë, pa shkaktuar skuqje apo irritime.

Mustela - Baby oil

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 600 LekëÇmimi 1 440 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

I formuluar në mënyrë specifike për përdorim që nga lindja vaji për masazh i gamës Mustela Bébé është ideal për të përjetuar në siguri të plotë  momentet e perkëdheljeve dhe të relaksimit me beben tuaj  duke u kujdesur njëkohësisht për lëkurën e saj.

Product added to compare.