Filtrat aktiv

Availability: 100 In Stock

Chicco's Roll On i jep lehtësim të menjëhershëm lëkurës së foshnjës tuaj pas pickimeve të bezdisshme. Formula e saj natyrale, me ekstraktin e Zanthoxylum, një fabrikë kineze e famshme për vetitë e saj anti-irrituese, është veçanërisht e përshtatshme për të lehtësuar ndjesinë e bezdisshme dhe irrituese. 

Availability: 99 In Stock

Trudi Anti Zanzara Spray është efikas kundër mushkonjave të zakonshme dhe tigër. Spraji është me bazë principesh aktive me origjinë bimore  (eucalyptus citriodora) që mbron në mënyrë efikase lëkurën nga insektet. Ofron një mbrojtje të plotë për të gjithë familjen, si dhe për fëmijët mbi 3 vjeç. Nuk është i yndyrshëm, përthithet menjëherë dhe ka një aromë delikate. Përmban një substancë të hidhur kundër gëlltitjes.

Product added to compare.