Qumesht

Cdo femije meriton ushqyerjen me te mire, qe nga momenti ilindjes. Marka qe trgtojm kuptojn rendesine per te mbeshtetur nevojat e ndryshme ushqimore gjate foshnjerire dhe viteve te rritjes.

Subcategories

  Filtrat aktiv

  Holle – Qumësht lope organik 3 (12m+)

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 1 950 LekëÇmimi 1 755 Lekë -10%
  Shtoni në shportë
  Availability: Out of stock

  Qumesht lope organik 3 .Për përdorim nga muaji i 12-të I përshtatshëm për ushqyerje me shishe por gjithashtu për përgatitjen e pureve Holle. I lehtë për tu tretur, pa gluten,pa sheqer të shtuar, qumësht Demeter. Përgatitje e menjëhershme – gati në pak minuta. Shtoni ujë të zier dhe tundeni mirë.

  Holle – Qumësht dhie organik 2 (6m+)

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 400 LekëÇmimi 2 160 Lekë -10%
  Shtoni në shportë
  Availability: Out of stock

  Per femije nga 6 muaj e siper. Qumeshti i dhise ka mjaft vlera ushqyese per femijet tuaj ne muajt e pare te jetes. Ky qumesht me kete formule mund te perdoret ne vazhdim te ushqyerjes me gji ose pas perdorimit te Formules 1. Perbehet nga 99% perberes te prodhuar organikisht dhe 1% vitamina dhe minerale

  Holle – Qumësht lope organik 2 (6m+)

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 1 950 LekëÇmimi 1 755 Lekë -10%
  Shtoni në shportë
  Availability: Out of stock

  Qumesht lope organik 2 .Për përdorim nga muaji i 6-të I përshtatshëm për ushqyerje me shishe por gjithashtu për përgatitjen e pureve Holle. I lehtë për tu tretur, pa gluten,pa sheqer të shtuar, qumësht Demeter. Përgatitje e menjëhershme – gati në pak minuta. Shtoni ujë të zier dhe tundeni mirë.

  Holle – Qumësht lope organik 1 (0m+)

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 1 600 LekëÇmimi 1 440 Lekë -10%
  Shtoni në shportë
  Availability: Out of stock

  Qumësht lope organik 1 është një zgjedhje e shkëlqyer kur bëhet fjalë për formulat e foshnjave. Shumë nëna ndihen fajtore kur bëhet fjalë për përdorimin e formulave të qumështit por nuk ka nevojë. Jo të gjitha nënat mund të ushqejnë me gji, dhe formulat e qumështit të foshnjave ofrojnë ushqimin e përsosur zëvendësues për foshnjën tuaj. 

  Holle – Organic Infant Formula PRE

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 000 LekëÇmimi 1 800 Lekë -10%
  Shtoni në shportë
  Availability: Out of stock

  Formula HOLLE PRE Bio do t'ju ofrojë një zëvendësues të plotë të qumështit të nënës. Kjo formulë holle përmban të gjitha lëndët ushqyese të nevojshme për foshnjën gjatë gjashtë muajve të parë të jetës. Qumështi HOLLE PRE-fillim mund të ushqehet që nga lindja si një ushqim i vetëm deri në futjen e ushqimit të mëtejshëm.

  Plasmon Latte di Proseguimento nutri mune 2 700g

  0 1 2 3 4 1 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 080 LekëÇmimi 1 872 Lekë -10%
  Availability: 99 In Stock

  Karakteristikat

  Prodhuar në Itali

  6 deri në 12 muaj

  Me Qumështin e Fermentuar Ekskluziv me L. paracasei CBA L74

  Për funksionimin e duhur * të Sistemit Imunitar

  Me ALA, Kalcium, Hekur dhe 13 Vitamina, sipas ligjit

  Me etiketë të hapur dhe të mbyllur

  * me Vitamina A, C dhe D të cilat kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar

  Product added to compare.