Farmaci - OTC

Barna qe tregtohen pa përshkrim recete mjekesore, OTC

Filtrat aktiv

Oledro Hot Drogsan

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 517 Lekë
Availability: 99 In Stock

Oledro Hot përdoret për lehtësimin e përkohshëm të simptomave të mëposhtme të ftohjes dhe gripit: gripi i zakonshëm, gripi, ftohja, riniti (alergjik, ethe, jo alergjik), trajtimi simptomatik i sinusitit, bronkitit, dhimbjes së kokës, teshtitjes dhe temperaturës së lartë .

Caffetin MENSTRUAL Alkaloid

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 110 Lekë
Availability: 99 In Stock

Caffetin MENSTRUAL është një preparat që zbut dhe lehtëson dhimbjet menstruale, dhe vepron për vetëm 15 minuta nga momenti i marrjes së tij. Vepron si analgjezik (kundër dhimbjeve) përmes inhibimit të sintezës së prostaglandinave (mediator të inflamacionit të shoqëruar me dhimbje). 

Antrolin Krem Rektal

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 940 Lekë
Availability: 100 In Stock

Antrolin eshte nje krem rektal qe permban nifedipine, perdorim topik i se ciles ka efekt relaksues ne muskujt periferike te bute si sfinkteret anale. Trajton hemorroidet, fisurat anale dhe semundje te tjera te cilat lidhen me hipertonine e sfinkterave anale. 

Bronchostop Shurup Kolle Kwizda

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 584 Lekë
Availability: 100 In Stock

Ilaçi tradicional bimor që mund të përdoret si qetësues i kollës dhe qetësues i kollës dhe kështu funksionon në çdo fazë të kollitjes. Me përbërësit e saj thjesht bimor. Ekstraktet e trumzës dhe marshmallos për të lehtësuar dëshirën për të kollitur dhe për të inkurajuar kollitjen e gëlbazës së trashë kur kollitja shoqërohet me një të ftohtë. Vaji esencial i barit të trumzës gjithashtu ka një efekt antiseptik. 

Product added to compare.