Subcategories

  Filtrat aktiv

  Holle – Pure Organik Tërshëre (6m+)

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 600 LekëÇmimi 540 Lekë -10%
  Shtoni në shportë
  Availability: Out of stock

  Krem tershere, organik i pershtatshem per bebe mbi 6 muajshe. Me ne permbajtje maltodekstrinen (kompleks karbohidratesh) qe vepron si nje suplement energjie. Lehtesisht e tretshme, pa gluten, pa sheqerna te shtuar dhe pa soje.  Permban te gjithe elementet ushqyes dhe vitaminat e nevojshme per bebet.

  Holle – Organic Vegetable Porridge Pumpkin...

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 750 LekëÇmimi 675 Lekë -10%
  Shtoni në shportë
  Availability: Out of stock

  Pure organike perimesh i pershtatshem per bebe mbi 6 muajshe. Me ne permbajtje maltodekstrinen (kompleks karbohidratesh) qe vepron si nje suplement energjie. Lehtesisht e tretshme, pa gluten, pa sheqerna te shtuar dhe pa soje.  Permban te gjithe elementet ushqyes dhe vitaminat e nevojshme per bebet

  Holle – Pure organik me 3 drithëra (6m+)

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 650 LekëÇmimi 585 Lekë -10%
  Shtoni në shportë
  Availability: Out of stock

  Përgatitje të ndryshme me qumështin e nënës, me qumësht formulë ose me ujë. Gjtihmonë përgatisni ushqim të freskët. Forma kokrrizore e produktit është lehtësisht e tretshme dhe e dobishme për fëmijët. Me përdorimin e këtij produkti fëmija merr të gjithë ushqyesit e nevojshëm.

  Product added to compare.