Filtrat aktiv

TRUDI LETRA TE LAGURA

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 350 LekëÇmimi 333 Lekë -5%
Availability: 2995 In Stock

Një produkt i domosdoshëm për tu mbajtur gjatë ndërrrimit të pelenave. Letrat e lagura Trudi falë copës shumë të butë, kujdeset për lëkurën e bebes me shumë delikatesë duke lënë në lëkurë një shtresë të lehtë hidratuesi me nektarin e luleve.

PINGO LETRA TE LAGURA

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 350 LekëÇmimi 333 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Letrat e lagura PINGO, janë bërë nga materiale të pa përpunuara (natyrale). Letra me cilësi të lartë, të cilat përveç pjesës së pelenës, mund të përdoren edhe në fytyrë, pa shkaktuar skuqje apo irritime.

Chicco - Letra te Lagura

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 250 LekëÇmimi 238 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Pecetat pastruese Chicco janë zgjedhja ideale për higjienën e përditshme të lëkurës së foshnjës, falë pëlhurës inovative të veprimit të dyfishtë me celulozë. Formula pa aromë, e pasuruar me bisabolol dhe ekstrakt qetësues të mallow, mbron edhe lëkurën më të ndjeshme.

Johnson's Baby - Letra te Lagura

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 250 LekëÇmimi 238 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Pecetat pastruese të butë për fëmijë Johnson përmbajnë locion hidratues për trupin e foshnjës me një formulë unike NO MORE TEARS® (jo më lot) dhe 97% ujë të pastër, kështu që ato janë shumë të buta dhe të buta dhe mund të përdoren në çdo pjesë të trupit, madje edhe rreth syve. 

Product added to compare.