Si t’i përdorim ato?

Lëkura nën pelena është jashtëzakonisht e ndjeshme dhe e prirur për çdo acarim që shumë shpejt shndërrohet në plagë dhe gjithashtu mund të jetë një portë hyrëse për infeksione të ndryshme të lëkurës. Prandaj, ne rekomandojmë përdorimin e pecetave të lagura për fëmijë për të pastruar lëkurën, ose larjen me ujë dhe sapun për fëmijë. Hiqni me kujdes çdo jashtëqitje dhe mbetje të urinës dhe fshijeni butësisht me një leckë të lagur. Mos kurseni numrin e tyre. Pecetat janë vetëm për përdorim të vetëm. Vendosni një krem ​​kundër dhembjes në lëkurën e pastruar.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.