Filtrat aktiv

Vitabiotics – Liveril

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 200 Lekë
Availability: 100 In Stock

Liveril është një përzierje e balancuar multivitaminash, mineralesh dhe produktesh bimore, me ekstraktin e Artiçokës që ndihmon në mirëmbajtjen e shëndetit të mëlçisë. Organet në trupin e njeriut siç është mëlçia funksionojnë në mënyrë optimale vetëm kur përmbushen kërkesat e tyre për nutrientë.

Product added to compare.