Filtrat aktiv

Bambo Nature Bath Oil 145ml

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 290 LekëÇmimi 1 161 Lekë -10%
Availability: 98 In Stock

Vaji i trupit, Bambo Nature, është hidratues shumë i mire për lëkurën duke e mbajtur atë të butë.

Përmban përbërës organik natyral dhe të çertifikuar për një cilësi të lartë. Është i testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban parfum dhe ngjyrues. Është produkt vegan, pra nuk përmban përbërës me origjinë shtazore, vetëm përbërës natyral dhe organik me prejardhje bimore.

Bambo Nature Soothing Cream 100ml

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 890 LekëÇmimi 801 Lekë -10%
Availability: 99 In Stock

Kremi ushqyes Bambo Nature ndihmon në mbrojtjen e lëkurës së fëmijës tuaj nga i ftohti. I përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë dhe të ndjeshme. Kremi ka një përmbajtje të lartë vajrash yndyrore (38% lipide) dhe krijon një barrierë mbrojtëse në lëkurë për ta mbajtur atë të butë dhe të qetë. Është i testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban parfum dhe ngjyrues.

Mustela - Hydra bebe krem fytyre

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 130 LekëÇmimi 1 017 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Formuluar në mënyrë specifike për lëkurën e bebes që nga dita e parë e lindje Hydra Bebe krem për fytyrën është krijuar si përkujdesje e përditshme e fytyrës. Lëkura hidratohet menjëherë dhe për një kohë të gjatë, falë bashkimit të vajrave bimore dhe vitaminave E dhe F. Lëkura është e butë e mëndafshtë në prekje, falë gjalpit Karite

TRUDI - Krem mbrojtës për fëmijë me dyllë...

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 900 LekëÇmimi 855 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Krem mbrojtës për fëmijë Trudi me dyllë bletësh dhe oksid zinku është ideal sidomos kur ndërroni pelenat. Parandalon çarjen, acarimin dhe skuqjen e lëkurës në zonën e ijeve. Në këtë zonë, lëkura jo vetëm që bie në kontakt me lëngje agresive, por gjithashtu fërkohet vazhdimisht nga pelenat. Kremi mbrojtës përmban 10% oksid zinku, i cili krijon një pengesë efektive mbrojtëse (nëse barriera natyrore hidrolipide nuk është e mjaftueshme). Dylli i bletës ndihmon në trajtimin e lëkurës së skuqur dhe qetëson kruajtjen dhe djegien. Dhe për shkak se kremi nuk është shumë i yndyrshëm, lejon që lëkura të marrë frymë lehtë.

Krem hidratues për bebe me propolis

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 420 LekëÇmimi 399 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Hidratuesi qetësues Trudi është i domosdoshëm në parandalimin e kushteve të motit si era, dielli ose të ftohtit. Këto efekte shkaktojnë skuqje në fytyrën dhe duart e fëmijës. Kremi hidratues për qetësimin e foshnjës me propolis përmban një sasi të madhe të substancave qetësuese dhe pastruese. Prania e propolisit në kremin hidratues për fëmijë është e rëndësishme për efektet e tij qetësuese dhe pastruese. Isshtë ideale ta përdorni sa herë që lëkura e fëmijës është e kuqe ose e ashpër.

Product added to compare.