Trudi Baby Care Soothing Moisturizing Face and Body Cream

Me dendësi të konsiderueshme, është e pasur me substanca qetësuese. Prania, në formulën e saj, e propolisit, me veti dermopurifikuese dhe zbutëse, e bën atë të përsosur për çdo rast në të cilin lëkura e foshnjës skuqet ose copëtohet.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.