Filtrat aktiv

Solgar – Magnesium Citrate

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 600 Lekë
Availability: 100 In Stock

Ky produkt nga Solgar vjen në formën e citratit të Magnesiumit e cila është një formë shumë e përthitshme e këtij minerali krahasuar me format e tjera të zakonshme që janë në treg të oksideve. Për këtë arsye Magnesium Citrate është ideal për individët që kanë probleme me traktin tretës apo ato që nuk i përthithin format e tjera të këtij minerali me lehtësi.

Vitabiotics – Jointace Rose Hip

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 500 Lekë
Availability: 100 In Stock

Shëndeti i kockave dhe i kërceve janë të rëndësishme për mirëqenien afatgjatë. Jointace Rose Hip & MSM është zhvilluar nga ekspertët e Vitabiotics dhe ofron një kombinim unik të mineraleve, vitaminave dhe nutrientëve, ideale për ato që kanë një jetë aktive, që merren me sport ose janë në moshë të thyer.

Vitabiotics – Jointace Sport

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 500 Lekë
Availability: 100 In Stock

Jointace Sport  ofron kombinim unik të vitaminave, mineraleve dhe lëndëve ushqyese, ideale për ato që kanë një jetë aktive, në sport ose për moshat e thyera. Jointace Sport përmban përbërësit më të avancuar: Bromelain, enzimë e ekstraktuar nga ananasi, si dhe acid hialuronik natyral.

Vitabiotics – Wellman original

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 1 500 Lekë
Availability: 100 In Stock

Wellman Original është një formulim gjithëpërfshirës me mbi 29 bio-elementë. Wellman është e prodhuar për meshkujt që duan të mbajnë një nivel optimal të ushqyerit gjatë stërvitjes, ato që duan të mbështesin shëndetin riprodhues ose dhe për mirëmbajtjen e shëndetit dhe vitalitetit në tërësi.

MAGNETRANS 375GR * 20 BUSTINA

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 1 000 Lekë
Availability: 100 In Stock

Bustinat e Magnetrans përdoren për të reduktuar lodhjen, për një veprim energjetik, funksionim të mirë të sistemit nervor, muskujve si dhe për një gjendje të mirë të kockave dhe dhëmbëve. Përdorimi: një bustinë në ditë, forma granulat, që shkrin direkt në gojë.

Nova - MgKB

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 1 000 Lekë
Availability: 100 In Stock

NOVA.MGKB është një suplement shtese  bazuar në MAGNESIUM dhe POTASSIUM, me VITAMIN B12, treguar në të gjitha gjendjet e mangëta të magnezit dhe kaliumit për shkak të marrjes së ulët me dietë, ose në gjendje të rritjes së nevojës të shkaktuara nga dobësia e muskujve, aktiviteti intensiv djersitje fizike, e tepruar.

Product added to compare.