Formë shumë e përthithshme nga organizmi citrat magnezi

Mbështet funksionimin e muskujve dhe sistemit nervor

Ndihmon në mirëqenien e kockave

Mbështet çlirimin e energjisë dhe reduktimin e lodhjes

Kontribuon në balancën mendor

I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë

Pa gluten, pa nënprodukte bulmeti

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.