Filtrat aktiv

LRP - TOLERIANE ULTRA EYE

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 070 LekëÇmimi 2 763 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Moisturizues për riparimin e qetësisë: Testuar në lëkurë të ndjeshme ndaj alergjive, kjo krem qetësues për sytë ndihmon në rivendosjen e barrierës natyrore mbrojtëse të lagështisë së lëkurës rreth syve dhe qepallat: vendet kryesore për shenja acarimi për shkak të thatësisë ose ndjeshmërisë.

LRP - REDERMIC C EYES

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 5 100 LekëÇmimi 4 590 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Krem për sytë me vitaminë C është një krem hidratues ditor për konturin e syve që shëndoshet dukshëm lëkura dhe zvogëlon dukshëm pamjen e rrudhave të këmbëve të sorrës. Me vitaminë C të pastër dhe acid hialuronik të fragmentuar, kjo krem sysh përmirëson ndjesinë e lëkurës.

Lierac - Dioptiride

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 990 LekëÇmimi 2 691 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

TRAJTIMI intensiv i korrigjimit të rrudhave me dritë anti-peptidet. Redukton dukshëm rrudhat, linjat e shprehjes dhe rrudhat e dehidrimit. Bazuar në teknikën estetike të injeksioneve të botulinumit, DIOPTIRIDE vepron në 3 lloje të rrudhave: rrudhat e theksuara, shprehja dhe dehidrimi.

Product added to compare.