• -10%
    Lierac - Dioptifatigue Lierac - 1

 Dioptifatigue krem korrigjues i shenjave te lodhjes ne zonen e syve  dhe rrudhat e mimikës. Efekti i kremit eshte i lidhur me perberjen e tij:

  • nje kombinim 7.2%i  Acidin Hialuronik, Ekstraktin e Ruskus, Kafeinë të pastër dhe vitaminë C.
  • Ky kombinimin i principeve aktive unike sjell një lëkurë të shndritshme, të butë dhe dinamike. 
99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.