Kozmetik

Kozmetika juaj Online · Kujdesuni për Bukurinë

Filtrat aktiv

Timodore Detergente Deodorante

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 650 Lekë
Availability: 100 In Stock

Detergjenti Timodore i linjës "Higjiena e Këmbës" e Doctor Ciccarelli parandalon dhe eleminon erën e keqe të këmbëve për shkak të dekompozimit bakterial të djersës. Testet konfirmojnë se lufton në mënyrë të konsiderueshme zhvillimin e baktereve, dhe për këtë arsye aromën e keqe, për të paktën 4 orë dhe dukshëm për 8 orë. 

Parasoftin – Exfoliating Socks

0 1 2 3 4 1 Review(s) 
Çmimi 900 Lekë
Availability: 97 In Stock

Parasoftin çorape eksfoliuese janë zgjidhje inovative për kujdesin e lëkurës dhe shputave të këmbëve. Pavarësisht nga shkalla e dëmtimit të lëkurës të thembrave të këmbëve, përbërësit e Parasoftin depërtojnë dhe zbusin shtresën e ashpërsuar të epidermës duke kryer peeling (gërryerje) dhe duke mënjanuar kallot. Acidet AHA/BHA në mënyrë efikase stimulojnë rigjenerimin dhe rinovimin e proceseve në lëkurë. Komplesi i ekstrakteve (ekstraktet bimore të kaktusit, dardhës, limonit, rrushit dhe ananasit), urea dhe alantoina hidratojnë lëkurën e thatë dhe ndihmojnë rigjenerimin e lëkurës dhe rinovimin e saj, me efekt zbutës dhe qetësues.

VICHY - CHILD MILK SPF 50+ 300ml

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 600 LekëÇmimi 3 240 Lekë -10%
Availability: 10 In Stock

Për fëmijët, mbrojtje e lartë në format të madh. Ky qumësht diellor mbron lëkurën e brishtë të fëmijëve nga rrezet UV. Me strukturën e tij të lëngshme dhe të butë, rezistente ndaj ujit dhe përhapjen e lehtë, ky qumësht diellor për fëmijë do ta bëjë fëmijën tuaj të lumtur.

Dermastir - Luxury Wrinkle Filler

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 8 130 Lekë
Availability: 100 In Stock

Dermastir Wrinkle Filler është një trajtim i menjëhershëm kundër rrudhave me një veprim të dyfishtë: një veprim mbushës që mbush rrudhat dhe veprimi myorelaksues që mund të relaksojë rrudhat. Ai gjithashtu mund të zvogëlojë shfaqjen e njollave të lëkurës siç janë shenjat e puçrrave, strijat, rosacea dhe poret e mëdha, pasi që vëllimi i matricës dermale rritet me tre herë kur krahasohet me normën.

Product added to compare.