FREZYDERM Retinol Anti-Aging Night Force

Vitamina E në formulën e saj siguron mbrojtje kundër radikalëve të lirë. Krem siguron hidratim të menjëhershëm, dhe rrit trashësinë e lëkurës, duke siguruar mbrojtje më të mirë ndaj elementëve të jashtëm. Pasuruar, thithet lehtësisht, me një strukturë jo të yndyrshme. Testuar dermatologjikisht

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.