Medisei Panthenol Extra Face & Eye Cream

Rezultate të dukshme nga java e parë.

Në përbërjen e saj të hartuar me kujdes përmban:

1. Acidi hialuronik: hidraton shtresën e kornesë, i jep lëkurës elasticitet dhe shkëlqim.

2. Kozani Yolk: veprim antioksidues për të luftuar radikalet e lira që janë përgjegjëse për plakjen e parakohshme.

3. Riboza: tonifikimi dhe forcimi i qelizave të lëkurës.

4. Peptidet: nxisin sintezën e kolagjenit, zvogëlojnë vijat e holla dhe ngadalësojnë shfaqjen e rrudhave të reja.

Përdorni Panthenol Extra Face & Eye Cream çdo ditë dhe ndjejeni që lëkura juaj ndryshon pamjen e saj që nga java e parë.

1 Artikulli

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.