Filtrat aktiv

Vitabiotics – Pregnacare Conception

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 4 000 Lekë
Availability: 100 In Stock

Formula e Pregnacare Conception është zhvilluar dhe konceptuar në bazë të shumë studimeve në mbarë botën që tregojnë se nutrientë specifikë mund të luajnë një rol mjaft të rëndësishëm në ndërtimin e rezervave me nutrientë,  gati për shtatëzani apo për të ndihmuar në një shëndet sa më të mirë të sistemit riprodhues.

Vitabiotics – Pregnacare Plus Omega-3

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 800 Lekë
Availability: 100 In Stock

Pregnacare Plus ofron një paketim të dyfishtë ku përfshihen vitaminat esenciale për shtatzani ku përfshihen dozat e rekomanduara të acidit folik 400mcg dhe 10mcg vitaminë D plus kaspulat me Omega-3 që ofrojnë një burim të pasur të DHA i cili kontribuon në zhvillimin normal të trurit dhe syve tek fetusi.

Vitabiotics – Omega-H3 Blue Label

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 000 Lekë
Availability: Out of stock

Formula e Omega-H3 Blue Label permban 34 bio-elemente perfshire vitamina, minerale dhe mikro-nutriente te avancuar si Co-Q10 dhe ektrakt likopeni. Pas shume kerkimesh shkencore, tabletat e avancuara Omega-H3 Blue Label perfshijne gjithashtu ekstrakt te Ginsengut Siberian, Ekstrakt Maca, bioflavonoide te qitros dhe fara lini, burim i acid alfa-linolenik.

Vitabiotics – Feroglobin B12 (kapsula)

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 1 200 Lekë
Availability: 100 In Stock

Feroglobin-B12 është një suplement hekuri me zink dhe vitamina B, i formuluar për ti dhënë trupit sasinë ideale të hekurit pa dëmtuar stomakun. Përveç se është i rëndësishëm për gjakun tonë, hekuri ndihmon dhe ne funksionimin normal të sistemit imunitar dhe funksioneve konjitive. Hekuri është i rëndësishëm për një numër funksionesh në trupin tonë,

Vitabiotics – Feroglobin B12 (liquid)

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 1 250 Lekë
Availability: 100 In Stock

Ferglobina është një lëng me shije mjalti dhe portokalli formula e të cilës përmban nutrientë që ndihmojnë në mirëmbajtjen e një organizmi të shëndetshëm dhe vital. Hekuri është në formën e një kompleksi citrat – hekur që zvogelon efektin irritues në stomak, bashkë me vitaminat B dhe gjurmë elementesh të tjerë. 

Product added to compare.