Filtrat aktiv

Lierac Homme Hydrating Anti Irritation Shaving...

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 690 LekëÇmimi 1 521 Lekë -10%
Availability: 1 In Stock

Shkumë rroje për çdo lloj lëkure, madje dhe për ato më të ndjeshmet.

Produkt i domosdoshëm për një rruajtje, pa çarje dhe irritime.

Me veti hidratuese, në sajë të vajit të jojobës dhe glicerinës në përmbajtje. Me ekstraktet të mentes që i japin lëkurës një ndjesi freskie.

Lierac Homme Energising Anti-Fatigue Gel-cream

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 4 650 LekëÇmimi 4 185 Lekë -10%
Availability: 1 In Stock

Xhel-krem hidratues e energjizues.

I pasur me një kombinim të algave me ginseng dhe kafeinë, stimulon qelizat e lëkurës duke i dhënë asaj vitalitet. Zbeh shenjat e lodhjes dhe lëkura duket më e tendosur.

Hidraton dhe zbut lëkurën, në sajë të pranisë së glicerinës vegjetale.

Testuar dermatologjikisht.

Product added to compare.