Filtrat aktiv

Trudi - Qumështi pas banjes se diellit

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 350 LekëÇmimi 1 283 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Hidratimi dhe trajtimi i qumështit Trudi pas bërjes së diellit rikthen zhdërvjelltësinë e lëkurës dhe qetëson dhe ushqen lëkurën. Falë ekstrakteve natyrore të Aloe vera, tërshërës, kamomilit dhe gjalpit shea, lëkura do të qetësohet dhe do të jetë e butë elastike në prekje.

BIODERMA PHOTODERM KID SPF50

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 4 200 LekëÇmimi 3 990 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Bioderma Photoderm Kid Spray SPF 50+ fytyrë dhe trup është i përshtatshëm për lëkurën e brishtë të fëmijëve. Ky kombinim u siguron fëmijëve një mbrojtje optimale kundër efekteve të diellit dhe rrezeve UV.  Rezistent ndaj ujit,  pa parfum dhe pa paraben është një kombinim ekskluziv i filtrave dermatologjikë anti-UVA dhe anti-UVB, C-Peptidi dhe Bioprotection Cellular i patentuar.

Chicco - Krem Kundra Diellit me SPF 50+

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 300 LekëÇmimi 1 235 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Kremi kundër diellit Chicco ka një SPF të lartë 50+ dhe rekomandohet për lëkurën e ndjeshme dhe delikate të foshnjës. Kombinimi i filtrave më të fundit fizik dhe kimik krijon një kompleks fotoprotektiv 3P që mbron nga rrezet UVA, UVB dhe madje edhe nga rrezet infra të kuqe!

Vichy - Qumesht Hidratues Per Femije SPF 50

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 600 LekëÇmimi 3 420 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Qumështi i butë për fytyrën dhe trupin e fëmijëve Capital Soleil SPF 50+ ka një strukturë jo të yndyrshme dhe është e pasuruar me Acid Hialuronik. Toshtë e lehtë për tu aplikuar dhe nuk lë shenja të bardha. Ideale për familjet, formula përmban një sistem filtrues UVA dhe UVB me spektër të gjerë me bazë fotoksabile me bazë Mexoryl me ujë termal mineralizues të Vichy.

Product added to compare.