Filtrat aktiv

VICHY - AQUALIA THERMAL SERUM

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 890 LekëÇmimi 3 501 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Qetësoni dhe rehidroni lëkurën e ndjeshme me serumin e hidratimit dinamik termik Vichy Aqualia, një formulë inovative, e lehtë që funksionon për të dhënë hidratim të thellë dhe të qëndrueshëm. I butë dhe qetësues, serumi kombinon Vichy Thermal Spa Water me acid hialuronik për të hidratuar dhe qetësuar menjëherë lëkurën

Lierac - Premium Serum

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 14 980 LekëÇmimi 13 482 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Formulim i cili vepron ne thellesi te lkures duke nxitur rigjenerimin qelizor. Kombinimi i acidit hialuronik me ekstraktet e orkides se zeze zbusin dhe ushqejne lekuren. Fale ketij serumi lekura fiton aftesine per te sintetizuar kolagjenin,elastinen.

Lierac - Lift Integral Serum

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 9 800 LekëÇmimi 8 820 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Lierac Lift Integral Superactivated Lift Serum Firmness Booster 30ml është një kujdes ngritës për lëkurat e pjekura. Aroma e saj e freskët dhe e lulëzuar përzihet me nota të Freesia të bardhë, sambac jasemini, manaferrat e egër dhe dru sandali prej kadifeje. Në çast, dinamizon konturën e fytyrës, rikthen vëllimet dhe korrigjon rrudhat e qetësimit.

Lierac - Hydragenist Hydrating Serum

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 6 770 LekëÇmimi 6 093 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Serum i përqëndruar në Kompleksin Hydra 02 (15%), i pasur me AHA (alfa hidroksi acide) nga frutat, dhuron një thesar të vërtetë hidratimi për lëkurën

Aromë e freskët, delikate dhe femërore që kombinon prekje të trëndafilit të ujit, jaseminës dhe gardenians 

Lierac- Mesolift Serum

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 6 350 LekëÇmimi 5 715 Lekë -10%
Availability: 99 In Stock

Mésolift është një serum energjik kundër shenjave të lodhjes, humbjes së tonit dhe fytyrës së shurdhër. Ky përforcues energjie është një ideal "shot vitamin" ideal për lëkurën e lodhur.

Nuxe - Oil gold 100ml

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 5 400 LekëÇmimi 4 860 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Huile Prodigieuse OR është një vaj i thatë me një formulë unike super të aktivizuar që kombinon 6 Vajra të Bimëve të Bimëve dhe Vitaminën E për të ushqyer, riparuar, zbutur dhe ndriçuar fytyrën, trupin dhe flokët në një gjest të vetëm.

Nuxe - Dry oil 100ml

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 4 100 LekëÇmimi 3 690 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Vaj i thatë me shumë qëllime për fytyrën, trupin dhe flokët. Me përqendrimin e tij të paparë të 6 vajrave bimorë të çmuar dhe Vitaminës E, kjo formulë gjithëpërfshirëse e thithur shpejt, lë lëkurën të ndjehet e butë me satiny dhe shton shkëlqim dhe fleksibilitet në flokë në një hap të vetëm.

Nuxe - Moisturizing serum

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 4 700 LekëÇmimi 4 230 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Ky serum ultra-freskues hidratues intensivisht hidraton lëkurat shumë të thata. Falë kombinimit unik të qumështit të bimëve dhe acidit hialuronik, ky trajtim i përqendruar siguron hidratim 48 orësh, qetëson dhe mbron lëkurën nga ndotja. 

Product added to compare.