• -10%
    VICHY - AQUALIA THERMAL SERUM Vichy - 1

Vichy Aqualia Thermal seruml është një përkujdesje e formuluar veçanërisht për hidratimin .

Përmban Ujë termal të mineralizuar të lidhur me acid Hialuronik me origjinë natyrale dhe Mannose të cilat hidratojnë dhe ndalojnë humbjen e ujit nga lëkura.

97% e përbërësve është me origjinë natyrale. 3% që mbetet ju garanton konservimin optimal

PERDORIMI:

  • aplikoni disa pika serum mengjes dhe mbremje
  • perhapeni ne lekure derisa te perthahet plotesisht
  • mund te perdoret i vetem, ose perpara kremit hidratues
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.