Filtrat aktiv

Solgar – Magnesium Citrate

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 600 Lekë
Availability: 100 In Stock

Ky produkt nga Solgar vjen në formën e citratit të Magnesiumit e cila është një formë shumë e përthitshme e këtij minerali krahasuar me format e tjera të zakonshme që janë në treg të oksideve. Për këtë arsye Magnesium Citrate është ideal për individët që kanë probleme me traktin tretës apo ato që nuk i përthithin format e tjera të këtij minerali me lehtësi.

Vitabiotics – Ultra Krill Oil

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 3 000 Lekë
Availability: 100 In Stock

Ultra Red Krill ofron një burim superior për Omega-3 me shumë përfitime të tjera shtesë, e formuluar për të arritur standartet më të larta të cilësisë, pastërtisë dhe efektivitetit. Vaji Ultra Red Krill ofron 500mg vaj të pastër të një lloji karkaleci, një burim i veçantë i Omega-3 me një përqendrim të lartë të fosfolipideve që mund të përdoren më me efektshmëri nga trupi në krahasim me Omega-3 normale.

Vitabiotics – Ultra CO-Q10

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 500 Lekë
Availability: 100 In Stock

Ubiquinone gjendet në pothuajse çdo qelizë të trupit të njeriut. Njihet për efektet si antioksidant, mbron qelizat nga dëmtimet dhe luan një rol kyç në metabolizëm. Studimet kanë treguar që marrja e sasive shtesë të kësaj ko-enzime sjell përfitime për trupin e njeriut . 

Vitabiotics – Neurozan Plus

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 3 600 Lekë
Availability: 100 In Stock

Truri juaj ka nevojë për një spektër të gjerë nutrientësh esencialë që punojnë së bashku për të siguruar shëndetin dhe performancën e tij. Neurozan Plus ofron mbështetje nutricionale të avancuar me nutrient specifikë që ndihmojnë funksionimin normal të trurit dhe funksioneve konjitive.

Pharmamed HERBILEX

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 1 125 Lekë
Availability: 100 In Stock

Pikat Herbfit Herbilex ndihmojnë në dhimbjen e stomakut dhe zorrëve me gaz, nervozizëm, shqetësim dhe tension, simptoma para menstruale dhe menstruale dhe simptoma të menopauzës. Për përdorim të jashtëm, këto pika mund të përdoren për të lehtësuar dhimbjet e kokës, tensionin e muskujve dhe për dhimbjen e dhëmbit dhe për të trajtuar pickimet e insekteve.

R-LIPOINN 30 KAPSULA

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 1 700 Lekë
Availability: 100 In Stock

R-LIPOINN rrit ndjeshëm aktivitetin antioksidant të qelizave tuaja dhe mitokondrisë dhe kështu parandalon dëmtimin dhe përkeqësimin e mitokondrisë. Kjo në mënyrë efektive zvogëlon rritjen e stresit oksidativ të lidhur me plakjen.

VERTIGO

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 1 800 Lekë
Availability: 100 In Stock

Shtesë ushqimore, që indikohet në rastet e përmirësimit të gjumit duke ofruar qetësi. Po ashtu, ka rol në përmirësimin e mikroqarkullimit. Përmban ekstrakt Ginkgo Biloba dhe zink. Përdorimi: një tabletë 1-2 herë në ditë pas vakteve kryesore.

Esi Melatonin Pura Fast 30 Strips

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 1 320 Lekë
Availability: 100 In Stock

ESI Melatonin Pure 1mg është një koncentrat i këtij “hormoni të gjumit” që do t’ju ndihmojë të bini në gjumë. Sekretimi i këtij hormoni, i prodhuar nga gjëndra pineale, zvogëlohet me kalimin e moshës dhe pothuajse zhduket plotësisht në pleqëri.

Onovo Pharma – Somax

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 1 474 Lekë
Availability: 100 In Stock

Gjumi mund të ndërpritet për arsye të ndryshme dhe ata të cilët kanë vështirësi të bien në gjumë e dinë se si pagjumësia mund të ndikojë në produktivitetin e tyre gjatë ditës. Këta pacientë mund të kenë vështirësi në përqendrim, probleme me kujtesën dhe lodhje.

Product added to compare.