Bio

Filtrat aktiv

Bio Planete Organic Coconout Oil

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 000 LekëÇmimi 900 Lekë -10%
Availability: 5 In Stock

Vaji i Coconout Organik është një yndyrë vegjetale ideale për pjekje, skuqje dhe gatime enësh. Vaji i kokosit i virgjër përmban një shumicë të acideve yndyrore me zinxhir të mesëm, më së shumti acid laurik. Falë aromës së tij madhështore të kokosit të freskëta, vaji shton një notë të hollë dhe ekzotike në pjatat tuaja. Mund të nxehet në temperatura të larta dhe për këtë arsye është i përshtatshëm për skuqje dhe pjekje.

OTI - ALOE MENTA LIMONE ECO BIO SAPONE LIQUIDO

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 750 LekëÇmimi 675 Lekë -10%
Availability: 8 In Stock

Sapun hidratues, qetësues, freskues, astringent. Falë lëngut Aloe, lëkura hidratohet menjëherë deri në shtresat më të thella të dermës. Delikatesa e kësaj bime e bën atë të përshtatshme për lëkurë atopike, të ndjeshme dhe pas ekspozimit në diell. Polisakaridet dhe derivatet e tjerë që përmbahen në Aloe vera e bëjnë atë të përshtatshëm për pastrimin dhe kujdesin e lëkurave të papastra, akneike dhe seborreike. Vaji esencial i mentes kryen një aktivitet freskues dhe antiseptik, ndërsa limoni përmirëson qarkullimin venoz të dobishëm për brishtësinë e kapilarëve dhe djegiet e detit, si dhe forcimin e thonjve.

OTI - CALENDULA ANICE ECO BIO SAPONE LIQUIDO

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 750 LekëÇmimi 675 Lekë -10%
Availability: 7 In Stock

Sapun qetësues, qetësues, rigjenerues, Calendula është një nga bimët më të përdorura në fushën e kometës, veçanërisht për vetitë e saj kundër skuqjes dhe qetësimit dhe për aftësinë e saj për të nxitur rigjenerimin e epidermës dhe dermës. Të gjithë përbërësit natyralë janë me origjinë dhe kultivim organik shumë të zgjedhur.

OTI - ZENNZERO LIMONE ECO BIO SAPONE LIQUIDO

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 750 LekëÇmimi 675 Lekë -10%
Availability: 8 In Stock

Sapun gjallërues, energjik. Xhenxhefili është një anti-inflamator natyral, ka një efekt ngrohës, çliron nxehtësi dhe energji dhe stimulon qarkullimin, duke parandaluar formimin e dëmeve. Limoni është i dobishëm në rast të lëkurës akneike, të papastër, me njolla dhe rrudha të lëkurës. Përmirëson qarkullimin venoz dhe forcon thonjtë.

Florence Serum Vitamin C & Acid Hialuronik 60ml

0 1 2 3 4 3 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 500 LekëÇmimi 2 250 Lekë -10%
Availability: 55 In Stock

60ML Serum Organik me Vitamina C dhe Acid Hialuronik për Konturën e Syve, Fytyrës dhe Qafës.

 • ✅ Serum Bio për Fytyrën me Acid Hialuronik 100% të Pastër.
 • ✅ Organike me Vitaminë C dhe E.
 • ✅ Me agjentë të njohur anti-rrudhë, anti-spot dhe anti-plakje.
 • ✅ Rezultate të shkëlqyera për konturi syve dhe me Dermaroller.
 • ✅ Prodhuar në Itali.

Florence Krem Retinol & Acid Hialuronik 100ml

0 1 2 3 4 1 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 900 LekëÇmimi 2 610 Lekë -10%
Availability: Out of stock

100ml Krem Fytyre Bio me Retinol dhe Acid Hialuronik nga Florence Organics 

 • ✅ Krem Bio për Fytyrën me Retinol & Acid Hialuronik 100% të Pastër
 • ✅ Kontur i syve me Vitaminë C / E dhe Aloe Vera
 • ✅ Me agjentë të njohur anti-rrudhë, anti-spot dhe anti-plakje.
 • ✅ Krem hidratues nate.
 • ✅ Testuar Dermatologjikisht 
 • ✅ Prodhuar në Itali

Product added to compare.