NË OFERTË!

Produktet me ulje! Çfarë po prisni?

Filtrat aktiv

LRP- Hydraphase UV Leger

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 4 100 LekëÇmimi 3 690 Lekë -10%
Availability: 1 In Stock

Falë formulës së tij të përforcuar me Acid Hyaluronic i cili promovon hidratimin dhe rigjenerimin e lëkurës, kremi UV Hydraphase me intensitet të lehtë nga LA ROCHE-POSAY ndihmon në mbajtjen e ujit në lëkurë për rehidrim që zgjat 24 orë.

BIODERMA Sebium Sensitive

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 650 LekëÇmimi 2 385 Lekë -10%
Availability: 1 In Stock

Kremi për fytyrën BIODERMA Sebium Sensitive Soothing Anti-Blemish eshtë ideal për njollat ​​në lëkurë pas trajtimit. Siguron kujdes hidratues dhe hidratim aktiv për 12 orë, siguron një pamje mat gjatë gjithë ditës. Kundër papërsosmërive dhe një veprimi anti-irritues që qetëson lëkurën e brishtë dhe zvogëlon skuqjen. 

Bioderma Hydrabio Gel Cream

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 450 LekëÇmimi 3 105 Lekë -10%
Availability: 1 In Stock

Kujdesi i butë për lëkurën gjeneron hidratim dhe shkëlqim intensiv. Lëkurë e ndjeshme e dehidratuar e ndjeshme ndaj kombinimit me mungesë shkëlqimi. Gjeneron hidratim - Kompleksi biologjik i patentuar Aquagenium  gjeneron hidratim intensiv, dhe menjëherë.

Bioderma Sebium MAT Control

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 650 LekëÇmimi 1 855 Lekë -30%
Availability: 1 In Stock

Sébium MAT Control është një produkt hidratues me teknologji 8-orëshe MAT & SMOOTH: rezultate të menjëhershme, të thella për lëkurën e bukur natyrale. Rregullon biologjikisht shkëlqimin, rafinon strukturën e lëkurës dhe forcon poret, kufizon shfaqjen e njollave.

BIODERMA SEBIUM SERUM

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 790 LekëÇmimi 2 274 Lekë -40%
Availability: 1 In Stock

Serumi Sébium nga Bioderma është një trajtim keratolitik jo-komedogjenik dhe hipoalergjik që rinovon dhe pastron lëkurën me vaj ose të kombinuar të prirur ndaj papërsosmërive. Lëmon lëkurën, merr pjesë në zhdukjen e papërsosmërive të instaluara dhe i jep lëkurës shkëlqimin e saj natyral.

BioNike- Defence Hydra 5 Mat

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 570 LekëÇmimi 2 313 Lekë -10%
Availability: 1 In Stock

Defense Hydra 5 Mat rafinon strukturën e lëkurës, zvogëlon poret dhe hidraton intensivisht gjatë detoksifikimit. Ai gjithashtu vepron kundër stresit oksidativ të shkaktuar nga rrezet UV dhe ndotja, dhe kontrollon sebumin e tepërt për 8 orë. Cilësia e saj e freskët dhe e lehtë lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe të maturuar.

Product added to compare.