• Në ofertë!
 • -10%
  Florence Krem Kunder Rrudhave me Sekrecion Kerminjsh 100ml Florence Organics - 1
  Florence Krem Kunder Rrudhave me Sekrecion Kerminjsh 100ml Florence Organics - 2
  Florence Krem Kunder Rrudhave me Sekrecion Kerminjsh 100ml Florence Organics - 3
  Florence Krem Kunder Rrudhave me Sekrecion Kerminjsh 100ml Florence Organics - 4
  Florence Krem Kunder Rrudhave me Sekrecion Kerminjsh 100ml Florence Organics - 5
  Florence Krem Kunder Rrudhave me Sekrecion Kerminjsh 100ml Florence Organics - 6

Florence Krem Kunder Rrudhave me Sekrecion Kerminjsh 

Kremi fytyres Florence Organics me Ekstrakt Sekretimi të Kërmillit, Acid Hialuronik, BIO Goji Berries, BIO Damask Rose, është bërë nga nga përbërës të ndryshëm kozmetik, vitamina dhe antioksidantë që kanë veti hidratuese, ushqyese, antioksiduese dhe elastike rehati në lëkurë pas çdo aplikimi. 

Vetëm për përdorim të jashtëm. Florence Krem Kunder Rrudhave me Sekrecion Kerminjsh mund të përdoret në të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurën e ndjeshme, të thatë dhe të përzier, siç është testuar dermatologjikisht pasi ka kaluar në mënyrë të shkëlqyeshme provën për acarimin e konturit të syve. Sidoqoftë, ndërpriteni përdorimin nëse shfaqen skuqje ose acarim. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë. Nëse ndodh kontakti, pije tërësisht me ujë. Mbajeni larg fëmijëve. Udhëzimet: Rekomandim i testimit patch- Krem ​​fytyre i përqendruar dhe i fuqishëm që përmban përbërës aktivë me bazë bimore që mund të shkaktojë acarim të lëkurës ose thyerje të lëkurës për ata me alergji bimore. Eshtë e rendesishme që të kryeni një provë patch të produktit 24 orë para aplikimit të rregullt për të siguruar që produkti është i përshtatshëm për lëkurën tuaj.

✅ I pasur me përbërësit bio-aktivë: sekretimi i kërmillit me allantoinë, acid hialuronik, vitamina B1, B2, C, E, trëndafil organik damask, acid glikolik, elastinë, kolagjen, betakaroten, vaj avokado, xhel, proteina dhe aminoacide të shkëlqyera për të rinovuar lëkurën.

✅ Permban përbërës që zvogëlojnë vijat e holla, rrudhat, shenjat e puçrrave, shenjat, skuqjet, njollat ​​e lëkurës dhe strijat duke hidratuar, ushqyer, rigjeneruar lëkurën, duke zbutur papërsosmëritë e lëkurës në të njëjtën kohë .

✅ Acidi hialuronik veçanërisht hidraton thellë lëkurën, ndërsa kolagjeni ruan elasticitetin dhe tonin e tij. Acidi glikolik inkurajon prodhimin e kolagjenit duke e bërë lëkurën të ndritshme, ndërsa vitaminat dhe proteinat nxisin oksigjenimin.

Përbërësit:

Ekstrakt i filtratit të sekretimit të kërmillit, Triklicerid kaprilik / kaprical, alkool Cetearyl, kaprilat propylheptil, filtër sekretimi kërmilli, gjalpë Butyrospermum Parkii, glicerinë, Propanediol, ujë me lule Rosa damascena, glukozid Cetearyl, stearati i stelikut të etilheksilës ekstrakt frutash barbarum, Aqua, vaj Persea gratissima, vaj Prunus amygdalus dukis, acid hialuronik i hidrolizuar, tokoferol, acetat tokoferil, palmitat askorbil, lecitinë, çamçakëz xantan, parfum, etilikseliliksilgilceril, alkooli etiliksilgilceril , Benzoat natriumi, glutamate tetrasodium diaceti, sorbat kaliumi, acid limoni. Përbërës nga bujqësia organike, përbërës për të mbështetur biodiversitetin

Udhëzimet:

Pastroni fytyrën dhe prisni që lëkura të thahet. Vendosni mëngjesin dhe mbrëmjen në lëvizje zbutëse në të gjithë fytyrën, qafën dhe dekoltenë në lëkurën e pastruar dhe të thatë derisa të thithet plotësisht. Për një efekt më të madh ushqyes, vendosni kremin e fytyrës pas një Serumi të Vitaminës C dhe Acidit Hialuronik.

14 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Ndoshta mund të pëlqejë edhe

Add Related products to weekly line up

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.