• -10%
    LRP - REDERMIC C NORMAL TO COMBINAT SKIN La Roche-Posay - 1

Rekomandohet për:

Rrudhat / humbja e qëndrueshmërisë

Lëkura normale deri te e kombinuara

Lëkurë e ndjeshme

Përfitimet

Zvogëlon rrudhat e buzës së sipërme, ballit dhe këmbëve të sorrës

Zvogëlon shfaqjen e dëmtimeve të parakohshme nga dielli

Një strukturë thithëse e shpejtë dhe jo e yndyrshme me një fund kadifeje

Përfundim jo vajor dhe jo ngjitës

Baza e shkëlqyeshme e përbërjes

Hidraton, pompon, mbush dhe zvogëlon dukshëm lëkurën

Efekt i menjëhershëm i turbullirës në tonin e pabarabartë të lëkurës

Fortësia e lëkurës është përmirësuar, vijat e holla janë venitur dhe rrudhat e thella korrigjohen

Ngjyra e fytyrës është më e barabartë, skuqja zvogëlohet dukshëm

Menjëherë, lëkura duket e rimbushur

Ditë pas dite, lëkura ndihet më e butë, më elastike dhe duket më e shkëlqyeshme.

Tolerancë e testuar e sigurt për lëkurë të ndjeshme

Jo-komedogjene, pa paraben

3337872413704
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.