VICHY - IDÉALIA DAY CREAM - DRY

Ky krem është ideal për shenjat e lodhjes, poret e dukshme dhe rrudhat e para.

Vichy Idealia është i pasur me Kombucha, një ekstrakt i fuqishëm i çajit që përmirëson teksturën e lëkurës , polifenole antioksidante të boronicës dhe ujë termal Vichy

Lëkura zbutet dhe ushqehet menjëherë dhe rrezaton bukuri. Pamja bëhet e njëtrajtshme dhe poret/rrudhat bëhen më pak të dukshme

Hidraton lëkurën për 24 orë. Ideale për lëkura te thata.

PERDORIMI: Aplikojeni në fytyrë mëngjes dhe/ose darkë.

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

shum i mire :)

0 of 0 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Ja bleva mamit per 8 mars dhe e mora me 20% ulje ne kto 2 muaj qe mami im e ka perdor kam vene re qe i eshte shkelqyer fytyra dhe i esht terhequr
Un e porosita online si krem dhe pashe qe me kishin dhene dhe disa kremra tjer dhurat . Kam shum pershtypje tmira


<b>50</b>

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

shum i mire :)

0 of 0 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Ja bleva mamit per 8 mars dhe e mora me 20% ulje ne kto 2 muaj qe mami im e ka perdor kam vene re qe i eshte shkelqyer fytyra dhe i esht terhequr
Un e porosita online si krem dhe pashe qe me kishin dhene dhe disa kremra tjer dhurat . Kam shum pershtypje tmira


<b>50</b>
Product added to compare.