Filtrat aktiv

LRP - ROSALIAC AR INTENSE

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 680 LekëÇmimi 3 312 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Serumi i fytyrës Rosaliac AR Intense është formuluar për lëkurë të ndjeshme me skuqje të lokalizuar. Ai qetëson menjëherë ndjesitë e shqetësimit dhe ndihmon në zvogëlimin e skuqjes në fytyrë dhe faqe dhe parandalon rishfaqjen e saj.

LRP - EAU THERMALE 300ML

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 830 LekëÇmimi 1 647 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Uji termik La Roche Posay qetëson, zbërthehet dhe ndihmon në parandalimin e plakjes së lëkurës. Kujdes thelbësor për lëkurën e ndjeshme, ajo qetëson lëkurën të irrituar përkohësisht nga agresionet e jashtme (dielli, trajtimet dermatologjike).

LRP - EAU THERMALE 150ML

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 230 LekëÇmimi 1 107 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Uji termik La Roche Posay qetëson, zbërthehet dhe ndihmon në parandalimin e plakjes së lëkurës. Kujdes thelbësor për lëkurën e ndjeshme, ajo qetëson lëkurën të irrituar përkohësisht nga agresionet e jashtme (dielli, trajtimet dermatologjike).

LRP - Serozinc

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 840 LekëÇmimi 1 656 Lekë -10%
Availability: 10 In Stock

La Roche-Posay Serozinc është një tonik me Zink që vepron në qetësimin dhe pastrimin e lëkurave të yndyrshme dhe të ndjeshme. Kujdeset për lëkurën e bebes (pas dushit, në lëkurë të thatë). 

Product added to compare.